Wizyta w Planetarium,potem zabawa z symulatorem manewrów.Zobaczyłwem też jak pracują radary.
W namiocie bawiłem się w biologa i chemika.Mimo deszczowej pogody zwiedziliśmy jeszcze statek badawczy.
Byłem z babcią,dziadkiem,ciocią i Agatką we Wiecu.Była brzydka pogoda,padał deszcz,było zimno i wiał straszny wiatr.Wieczorem oglądałem moje ulubione kreskówki.Spaliśmy u babci.
Cały dzięń spędziłem w samochodzie.Byłem prawie pod Koninem.Prawie całą drogę padał deszcz.Dziadek zrobił tylko jeden postój.Mamy domek na działkę.Będę mieszkać latem w wagonie kolejowym.