Tuesday, 30 May 2006

Piknik Naukowy- młody chemik

Wizyta w Planetarium,potem zabawa z symulatorem manewrów.Zobaczyłwem też jak pracują radary.
W namiocie bawiłem się w biologa i chemika.Mimo deszczowej pogody zwiedziliśmy jeszcze statek badawczy.


Sunday, 28 May 2006

A mówiłem,że będzie fajnie

i było fajnie.Mozna było siedzieć za prawdziwą kierownicą i przyciskać wszystkimi przyciskami.Zamykać i otwierać drzwi,włączać wycieraczki.

Saturday, 27 May 2006

Piątek 26 maja dzień mamy bez mamy.

Byłem z babcią,dziadkiem,ciocią i Agatką we Wiecu.Była brzydka pogoda,padał deszcz,było zimno i wiał straszny wiatr.Wieczorem oglądałem moje ulubione kreskówki.Spaliśmy u babci.

na działce i górkach

Thursday, 25 May 2006

To było w poniedziałek.


Byłem tam po angielskim i to widziałem.

Tuesday, 23 May 2006

Niedziela

Cały dzięń spędziłem w samochodzie.Byłem prawie pod Koninem.Prawie całą drogę padał deszcz.Dziadek zrobił tylko jeden postój.Mamy domek na działkę.Będę mieszkać latem w wagonie kolejowym.