Saturday, 24 June 2006
Wyjazd do Kędzierzyna Koźla
Byłem razem z mamą,babcią,dziadkiem i Szagmą .Mieszkaliśmy u cioci Joli,ale ja spałem u cioci Beaty.Bawiłem się z moimi kuzynami Bartkiem i Szymkiem.W drodze powrotnej zwiedziliśmy Jasną Górę w Częstochowie.
Saturday, 10 June 2006
Piątek- szkolna wycieczka
Sunday, 4 June 2006
sobota
Saturday, 3 June 2006
autor: korneliusz98 | 2006-06-03 21:03:54 Wyprawa do ZOO
Thursday, 1 June 2006
Dzień Dziecka
W Dzień Dziecka razem z klasą byliśmy na placu zabaw w Medisonie.Potem w szkole był festyn sportowy.Po szkole byłem z mamą na lodach. Na plastyce byłem tylko z Jackiem,kończyliśmy pracę z robaczkami.Na basenie mieliśmy 15 minut wolnego czasu,bawiłem się z mamą w berka.W domu grałem na komputerze.
Subscribe to:
Posts (Atom)

