Saturday, 24 June 2006

Wyjazd do Kędzierzyna Koźla

Byłem razem z mamą,babcią,dziadkiem i Szagmą .Mieszkaliśmy u cioci Joli,ale ja spałem u cioci Beaty.Bawiłem się z moimi kuzynami Bartkiem i Szymkiem.W drodze powrotnej zwiedziliśmy Jasną Górę w Częstochowie.

Saturday, 10 June 2006

Piątek- szkolna wycieczka

 Nasza klasa razem z IIb byliśmy na wycieczce autokarowej. Najpierw byliśmy w Muzeum Hymnu Narodowego. Tam oglądaliśmy miecze, szpady i ubrania żołnierskie. Potem pojechaliśmy do skansenu.



Sunday, 4 June 2006

sobota

Mama z dziadkami i ciocią pojechali na zakupy.Ja zostałem w domu i oglądałem telewizję.Po powrocie był obiad.Po obiedzie pojechaliśmy z Karoliną ,Agnieszką i ciocią Iloną i Agatką na wystawę gadów.


Saturday, 3 June 2006

autor: korneliusz98 | 2006-06-03 21:03:54 Wyprawa do ZOO

papaHej, byliśmy na koniach , póżniej poszliśmy z panią Agnieszką i Agatką do ZOO na Wieczór Marzeń. Zdobyłem trzecie miejsce w konkursie wiedzy o zwierzętach !!.Jechałem na motorze.

Thursday, 1 June 2006

Dzień Dziecka

W Dzień Dziecka razem z klasą byliśmy na placu zabaw w Medisonie.Potem w szkole był festyn sportowy.Po szkole byłem z mamą na lodach. Na plastyce byłem tylko z Jackiem,kończyliśmy pracę z robaczkami.Na basenie mieliśmy 15 minut wolnego czasu,bawiłem się z mamą w berka.W domu grałem na komputerze.