Wednesday, 20 February 2008

Tuesday, 19 February 2008

Thursday, 14 February 2008

Wednesday, 13 February 2008

Sunday, 10 February 2008

Teatr Niewielki "Przygody Pana Soczewki"


NOWI MINISTRANCI





Dnia 10 lutego 2008 roku, w niedzielę w czasie Mszy św. w Kaplicy Królewskiej o godz. 11.00 zostało przyjętych 4 nowych ministrantów do Liturgicznej Służby Ołtarza.Przygotowywali się oni przez okres 4 miesięcy, przez uczestnictwo w specjalnym kursie przygotowawczym do tej znaczącej posługi w Kościele. 

Spotkania odbywały się w soboty o g.11.00 i składały się z części teoretycznej i praktycznej. Część teoretyczna miała na celu wprowadzenie w liturgię Kościoła, a szczególnie poznanie znaczenia Eucharystii oraz zapoznanie się z posługą ministranta. Część praktyczna obejmowała ćwiczenia z posługi ministranta w czasie Mszy św. i innych nabożeństw.W czasie uroczystej mszy św. kandydaci założyli poświęcone komże i pelerynki oraz złożyli uroczyste ślubowanie ministranckie.Przyjęci do grona ministrantów zostali:

1. T.Tomasz

2. D.Marek

3. P. Zachariasz

4. K. Korneliusz


Życzymy im wiernego i radosnego wypełniania swoich obowiązków ministranckich.

Saturday, 9 February 2008

Tuesday, 5 February 2008

Sunday, 3 February 2008