Sunday, 24 February 2008
Saturday, 23 February 2008
Friday, 22 February 2008
Wednesday, 20 February 2008
Tuesday, 19 February 2008
Sunday, 17 February 2008
Friday, 15 February 2008
Thursday, 14 February 2008
Wednesday, 13 February 2008
Sunday, 10 February 2008
NOWI MINISTRANCI
Dnia 10 lutego 2008 roku, w niedzielę w czasie Mszy św. w Kaplicy Królewskiej o godz. 11.00 zostało przyjętych 4 nowych ministrantów do Liturgicznej Służby Ołtarza.Przygotowywali się oni przez okres 4 miesięcy, przez uczestnictwo w specjalnym kursie przygotowawczym do tej znaczącej posługi w Kościele.
Spotkania odbywały się w soboty o g.11.00 i składały się z części teoretycznej i praktycznej. Część teoretyczna miała na celu wprowadzenie w liturgię Kościoła, a szczególnie poznanie znaczenia Eucharystii oraz zapoznanie się z posługą ministranta. Część praktyczna obejmowała ćwiczenia z posługi ministranta w czasie Mszy św. i innych nabożeństw.W czasie uroczystej mszy św. kandydaci założyli poświęcone komże i pelerynki oraz złożyli uroczyste ślubowanie ministranckie.Przyjęci do grona ministrantów zostali:
1. T.Tomasz
2. D.Marek
3. P. Zachariasz
4. K. Korneliusz
Życzymy im wiernego i radosnego wypełniania swoich obowiązków ministranckich.

Saturday, 9 February 2008
Tuesday, 5 February 2008
Monday, 4 February 2008
Sunday, 3 February 2008
Subscribe to:
Posts (Atom)




























