




| Mega czwartek, bo byłem chory. Ekstra piątek ,bo występowałem z chórem, a potem zaczyna się Ekstra zabawa, bo miałem na 18 godz.wycieczkę, a wiecie gdzie ? Spałem w mojej szkole!!!!!!!!!!! |
Od 5 dni siedzę w ławce z Roksaną. Dzisiaj w szkole poznaliśmy nowy dźwięk F1.Po lekcjach byłem na basenie i instruktor powiedział, że jadę na zawody pływackie
!!!