Tuesday, 29 August 2006

29.08.06 r.

Wycieczka na rowerze do SOPOTU.

Moja pierwsza nocna wyprawa rowerowa

do Parku Oliwskiego na Pokaz Tańczącej Fontanny.

Monday, 28 August 2006

26,27 sierpień -KOŚCIERZYNA.












Kościerzyna z saltelity.http://www.koscierzyna.gda.pl/735,artykul.html

Wednesday, 23 August 2006

Tuesday, 22 August 2006

Monday, 7 August 2006

Deszczowa sobota.

Upgrade your email with 1000's of emoticon iconsWczoraj prawie cały dzień padał deszcz.Upgrade your email with 1000's of emoticon iconsTo jest moja ulubiona pogoda.Przedpołudniem grałem na komputerze ,a po południu byliśmy w Ikei na kulkach i frytkach.

Friday, 4 August 2006

Grodzisko(skansen)

Wczoraj byłem w Grodzisku w Sopocie z Jackiem.Potem byliśmy na plaży i kąpaliśmy się.

Agatka skończyła półtora roczku.


Tuesday, 1 August 2006

Piłka

ZAPOMNIAŁEM O PIŁCE .Gram w piłkę z kolegami w parku.Upgrade your email with 1000's of emoticon iconsUpgrade your email with 1000's of emoticon icons2.2Upgrade your email with 1000's of emoticon iconsUpgrade your email with 1000's of emoticon icons!!!

Friday, 28 July 2006

Wednesday, 26 July 2006

Saturday, 22 July 2006

Friday, 21 July 2006

Moja ulubiona bajka

oczywiście o pociągach.Nadal marzę o kolejce elektrycznej.

Sunday, 9 July 2006

Mecz

Oglądam mecz u babci razem z dziadkiem.Upgrade your email with 1000's of emoticon icons

Saturday, 24 June 2006

Wyjazd do Kędzierzyna Koźla

Byłem razem z mamą,babcią,dziadkiem i Szagmą .Mieszkaliśmy u cioci Joli,ale ja spałem u cioci Beaty.Bawiłem się z moimi kuzynami Bartkiem i Szymkiem.W drodze powrotnej zwiedziliśmy Jasną Górę w Częstochowie.

Saturday, 10 June 2006

Piątek- szkolna wycieczka

 Nasza klasa razem z IIb byliśmy na wycieczce autokarowej. Najpierw byliśmy w Muzeum Hymnu Narodowego. Tam oglądaliśmy miecze, szpady i ubrania żołnierskie. Potem pojechaliśmy do skansenu.



Sunday, 4 June 2006

sobota

Mama z dziadkami i ciocią pojechali na zakupy.Ja zostałem w domu i oglądałem telewizję.Po powrocie był obiad.Po obiedzie pojechaliśmy z Karoliną ,Agnieszką i ciocią Iloną i Agatką na wystawę gadów.


Saturday, 3 June 2006

autor: korneliusz98 | 2006-06-03 21:03:54 Wyprawa do ZOO

papaHej, byliśmy na koniach , póżniej poszliśmy z panią Agnieszką i Agatką do ZOO na Wieczór Marzeń. Zdobyłem trzecie miejsce w konkursie wiedzy o zwierzętach !!.Jechałem na motorze.

Thursday, 1 June 2006

Dzień Dziecka

W Dzień Dziecka razem z klasą byliśmy na placu zabaw w Medisonie.Potem w szkole był festyn sportowy.Po szkole byłem z mamą na lodach. Na plastyce byłem tylko z Jackiem,kończyliśmy pracę z robaczkami.Na basenie mieliśmy 15 minut wolnego czasu,bawiłem się z mamą w berka.W domu grałem na komputerze.