Wczoraj prawie cały dzień padał deszcz.To jest moja ulubiona pogoda.Przedpołudniem grałem na komputerze,a po południu byliśmy w Ikei na kulkach i frytkach.
Byłem razem z mamą,babcią,dziadkiem i Szagmą .Mieszkaliśmy u cioci Joli,ale ja spałem u cioci Beaty.Bawiłem się z moimi kuzynami Bartkiem i Szymkiem.W drodze powrotnej zwiedziliśmy Jasną Górę w Częstochowie.
Nasza klasa razem z IIb byliśmy na wycieczce autokarowej. Najpierw byliśmy w Muzeum Hymnu Narodowego. Tam oglądaliśmy miecze, szpady i ubrania żołnierskie. Potem pojechaliśmy do skansenu.
Mama z dziadkami i ciocią pojechali na zakupy.Ja zostałem w domu i oglądałem telewizję.Po powrocie był obiad.Po obiedzie pojechaliśmy z Karoliną ,Agnieszką i ciocią Iloną i Agatką na wystawę gadów.